Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyha hamar elkezdek melltart...

Hogyha hamar elkezdek melltartót hordani, úgy, h nincs igazából rá szükségem, felnőtt koromban hamarabb veszti el a tartását a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, de még nincsen nagy mellem. Nemrég kezdtem el melltartót hordani, olyat, ami összébb tolja a melleimet. Tehát egy picit "csalok". Az osztályban mindenki hord, és én is szeretnék, de nem akarom h úgy tűnjön h nem kellene. És légyszi ne írjatok olyanokat h pl.: még fiatal vagy, még nem kell, attól h a többieknek van...stb...... aki hasonló cipőben jár, az értheti.............csak azt szeretném tudni, h ha ilyeneket hordok, akkor hamarabb lesz "lógós" a mellem?
2013. jan. 23. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz lógós ha suliban és mikor nem otthon vagy hordod, de odahaza inkább ne legyen rajtad. Kényelmesebb is nélküle.
2013. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, otthon nem szoktam:)
2013. jan. 23. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Valószínű igen, de ez a hamarabb nem lehet több, mint egy-két év.

Nem tesz jót a mellnek az összébb nyomás, mert akkor a külső részén lévő bőr nyúlik, vagyis ezáltal petyhüdtebbé válik a mell azon a részen, de ez nyilván az egészére kihat. Persze ez sem azonnal történik, de nem jó, ez tény. Az lenne az igazi, ha úgy tartana a melltartó, hogy a természetes formáján, elhelyezkedésén nem változtatna semmit, nem nyomná sem középre, sem felfelé a melleket. Ilyen ideális melltartó nincs, illetve csak akkor lehetne, ha valaki úgy csináltat saját magára varrónővel, de azért lehet találni olyat boltokban, ami valamelyest ehhez közelít, igaz, nem egyszerű.

2013. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyat kéne hordanod ami nem nyomja össze a melledet. Ha jó melltartót hordanál, akkor persze nem nyúlna meg.
2013. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ne akarj csalni! Ne a melled miatt szeressenek!
2013. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mondja mindenki azt hogy a korai melltartó-hordás miatt megereszkedik a mell. A mellnek mindig és mindenkor ellensége a gravitáció, mivel a tartását adó szövetek nemigen tudnak regenerálódni. Persze amikor még pici a méret, olyankor nincs nagy jelentősége, nem muszáj hordani. De hogy nem fog lógni azért mert valaki 12 évesen már hord melltartót, az is biztos. Mondjuk valóban olyat kell választani ami nem nyomorgatja a mellünket, mert az semmiképp nem természetes. A csinos, formázott, enyhén push-up hatású melltartó pont tinilányoknak (is) való... Én ebből kimaradtam mert nekem nagyon hamar megnőttek és végül nagyon nagyra, nekem éppen más a problémám (mondjuk a gravitációt azt meg hagyjuk is...)
2013. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
46%
én 13 éves vagyok és kb fél éve hordok melltartót, ráadásul push-up-ot.. az osztályboól egy kivétellel mindenki hord.. nekem is kicsik a melleim ezért hordok push-up-ot. szerintem ez nem csalás.. végülis előbb vagy utóbb úgyis elkezdenéd hordani. de ha kellemetlen, akkor hordj szivacsos top-ot:D
2013. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!