Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek normális, hogy 12...

Szerintetek normális, hogy 12 évesen 75C-s melltartót hordok?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim mindig azzal zaklatnak, hogy miért ekkora a mellem, és azt mondják, hogy biztos tablettákat szedek amivel növelni tudom a melleimet, és én hiába mondom nekik, hogy én korán fejlődőm de ők nem hiszik el. Ezért szeretném megkérdezni tőletek, hogy normális-e az ilyen korban,hogy ekkora egy 12 éves lánynak a melle.
2012. dec. 19. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hétköznapi,de ne gondold magad abnormálisnak,főleg mivel valószínű,hogy ezeket a kisebb mellű lány osztálytársaid mondják.
2012. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kirito (Dani) válasza:
Tudod erröl nem te tehetsz a többieket tojd le ha idösebb leszel akkor a pasikd csak jönnek utánad :)
2012. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy ha az számit akkor 40kg vagyok.
2012. dec. 19. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez alkati és részben hormonális dolog. Most megnőtt, de talán most már ekkora marad, és amikor felnőtt nő leszel, ez egy ideális méretnek fog számítani. Ritka, ha valaki vékony, és mégis nagy melle van. A férfiaknak nagyon tetszik majd, meglátod. Az osztálytársaid meg irigyek, ne foglalkozz velük. Ami lényeges, hogy kényelmes melltartót hordj, és lehetőleg olyat, ami jól megtámaszt, hogy a kötőszövetek ne lazuljanak el. Azoknak a nőknek, akik nem hordanak melltartót, később lógni fog a mellük.
2012. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked nagy a melled, de aki ezért cikiz Téged, annak az iq-ja sokkal kisebb, mint egy muslincának! Sőt mínuszban van!!! Senki nem tehet arról, hogy mennyire, milyen ütemben fejlődik!!!
2012. dec. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálad ez a normális, nagy átlagban meg kuriózum. Biztos kellemetlen lehet, hogy szekálnak, de ezt azért teszik mert az átlag nőknek sosem lesz ekkora mellük műtét meg hasonló beavatkozás nélkül. Tudom nehéz ezt elhinni, de fogadd el, neked ekkora, sőt talán nagyobb is lesz, de te ezzel vagy te.
2012. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkoz vele...én 26 vagyok és 70/A-s :D
2013. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!