Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha egy munkaalkalmas...

Normális, ha egy munkaalkalmassági vizsgálaton a nőnek le kell venni a melltartót, és a hasa alatt is megtapogatják?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel a doki levetette melltartót, a tüdő meghallgatásához minek?. És a hasfalát is eléggé lent nyomkodta, pedig csak adminisztratív munkát végez. Ráadásul, most még kineziológiai kezelést is akar neki csinálni.

65f


2012. jún. 30. 12:06
 1/4 -=Koldus=- válasza:
Hát nem tudom. Az én munkahelyemen annyiból áll egy alkalmassági nőknek férfiaknak egyaránt, elmondjuk milyen magasak vagyunk, hány kilók vagyunk, egy vérnyomás mérés és néha-néha egy szemvizsgálat. Nem tudom hol dolgoztok?
2012. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tévesen írtam az életkorom 35

közalkalmazottak vagyunk, egy munkahelyen dolgozunk, és ez egy maszek doki, aki szerződésben áll a hivatallal, szóval nincs jelentősége a munkahelynek. Ráadásul tavaly is volt ilyen vizsgálat, akkor mondta a párom, hogy levetette a melltartót, ami nekem fura volt, de most mondtam neki meg ne tudjam, mert szerintem csak perverzióból csinálja a doki. Miután kérdeztem a párom, azt mondta nem kellett levennie. Vagy nem merte megmondani, nehogy balhézzak. De akkor meg még furcsább, egyszer le kell venni, máskor nem?

2012. jún. 30. 12:19
 3/4 -=Koldus=- válasza:
Hát akkor itt nyilván arról van szó, hogy barátnőd elég jó nő, a doki meg visszaél a helyzetével. Akár még fel is lehetne jelenteni, mivel szabályellenes amit művel. Egy átlagos vizsgálatot gyakorlatilag ruhában is véghez lehet vinni, le sem kellene vetkőzni.
2012. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ráadásul most még ez a kineziológia is. Mondtam hogy adok én neki kineziológiát. Az valami hipnózisos baromság, ha jól tudom.
2012. jún. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!