Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől nő a mell?

Mitől nő a mell?

Figyelt kérdés

inkább hasra, csípőre hízós vagyok, szóval a 'felhalmozás' nem megoldás...

félek, h ilyen kicsi marad

1 tini


2013. ápr. 30. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A genetika határozza meg, hogy kinek mekkora melle lesz. Ha neked genetikailag kis mell van bekódolva, akkor nem leszel soha természetesen nagy mellű.

Ha hízol, ha majd terhes leszel és szülsz, akkor változhat a mérete, formája is, de a genetika a meghatározó.

Amúgy meg még tinikorban fejlődésben van a mell, így még lehet nagyobb is.:)

2013. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kiscsibe07 válasza:
énis hasonló cipőben járok,pedig már 18vagyok. csak talán annyi ülönbséggel hogy én nem tudok hízni :/ nekem segített eddig ha szorgalmasan masszírozgattam mindem nap vagy én,vagy a barátom :) alapvetően viszont valoszínűleg nem lesz sokkal nagyobb,mivel ez tipikusan a genetikátol függ nagy részben. :)
2013. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sok mindentől, és ezért meghízni nem érdemes! Viselhetsz kosaras melltartót, az sokat dob rajta. Opció még a szilikon, de az kizárólag felnőttkorban, és én soha nem csináltatnék a helyedben!
2013. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

elsőnek: Genetika? Hát anyának nagy van, szal erről ennyit. Mondjuk... 2 nővéremnek kicsi, de ők csak féltesóim(egyik anya gyereke, mind1 bonyolult).

Én nem leszek terhes, soha nem akarok gyereket.

Remélem is,h vanmég remény a növekedésre.


kettesnek: Én is nemsokára annyi leszek, szal egyre kisebb az esélyem.

Én se vok hízós, 50 kiló vagyok, sose fogyóztam, de azért csak a csontvázom nem lehetészrevenni,h hol vannak a "rögzült helyek".

Akkor nem csak pletyka,h a kismellűeket is bírják a pasik (haneked van) :)


hármasnak: Van A-s melltartóm:(

Nem igazán bírom a műtéteket, de ha lennepénzem, még 2 évet várnék, aztán megműttetném. szerintem. de nem tom, nem áll fenn a veszélye. pedig nehéz így, önbizalomhiány stb.

2013. ápr. 30. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Genetika nem csak anyáról öröklődik.

Bármelyik női felmenődtől öröklődhet.

És soha ne mondd, hogy soha! Még lehet gyereked, még változol, érettebb leszel.

És azt gondolod a műtét olyan nagyon jó? Engem 6-szor műtöttek eddig egészségügyi okokból és hülye lennék még egyszer csak azért kés alá feküdni, mert nincsenek nagy melleim. Nem beszélve arról, hogy drága is. De persze ez a te döntésed, a te életed, a te tested.

2013. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Genetika? Hát anyának nagy van, szal erről ennyit."


Az én anyámnak is elég nagy volt, nekem meg fiatal koromban szinte semmi. 35 éves koromig 45 kiló voltam és lapos. Akkortájt elkezdtem hízni, és a mellem is megnőtt akkorára, mint az anyámé volt.

Egyébként láttam az esküvői képét, azon még ő is sovány volt és kismellű.

2013. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy, akkor még ne ess kétségbe a melled miatt!
2013. máj. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy ebbe a korba szorongunk az ilyesmi problémák miatt:/
2013. máj. 1. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. De 20-21 éves korodig nőhet a melled, és nem attól leszel értékesebb, hogy nagy melleid vannak.
2013. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!