Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megijedtem! Mi ez?

Megijedtem! Mi ez?

Figyelt kérdés

Aludtam és kimentem a mosdóba átöltözni, mikor levettem a pizsipólóm láttam, hogy van egy piros folt a mellemem kicsit lejjebb, de am asszem a másikon is volt csak halványabban. Arra gondoltam h elaludtam, de azlért megnyomtam és találtam ott egy csomót!!!! Néztem a másiknál is és ott nem volt. Am a z a piros folt már régebb óta ott van, biztos azért mert most nő. De úristen, most rákos vagyok????? Mi lehet ez??? Anyukámnak még nem mertem szólni, pedig már 1-2 napja észrevettem. Még régebben mesélte, hogy egyszer már ő is talált egy csomót a meelébdn, nagyon megijedt, elment dokihoz, de kiderült, hogy csak begyulladt a tejmirigye. Asszem legalbbis, hogy az. De akkor ő már felnőtt volt. Lehet, hogy nekem is csak ennyi? Mikor észrevettem, akkor még nem fájt, most se nagyon, de lehet , hogy csak azért fura, mert tudom, hogy van ott valami. De ugye nem vagyok halálos beteg???

14L



2013. ápr. 25. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne aggódj nincs ilyen nagy baj! Tényleg lehet, hogy begyulladt tejmirigy, de a biztonság kedvéért menj orvoshoz, mert csak ő tud biztos és megnyugtató választ adni. Viszont a legrosszabbra ne gondolj! :)
2013. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De nem, én félek, rettegek az orvostól, a nőgyógyásztól meg főleg, még sose voltam nála. Főleg, hogy nem egyszerű torokgyulladásom van, hanem hát ez. Meghogy megnézze....

De anyukámnak valahogy szólnom kéne. Amúgy ha a legrosszabb lenne, az már előtte nagyon fájt volna igaz?

2013. ápr. 25. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Első vagyok. Ha rák lenne, akkor már régen rossz ha fáj. Muszáj szólnod Anyukádnak és orvoshoz menned, hogy legalább megnyugodj! Ne félj, a nőgyógyásznak Te nem egy fiatal lány vagy, hanem egy beteg a sok közül, akit neki meg kell gyógyítani.
2013. ápr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A legrosszabb amit csinálhatsz, hogy nem szólsz Anyukádnak! Lehet, hogy ha látja, vagy kitapintja, akkor csak mosolyog egyet, és azt mondja hogy semmi baj, csak dolgoznak a hormonok! És akkor minden rendben, megnyugodhatsz.

Ha nem egyértelmű a dolog, akkor Anya is a dokit fogja javasolni! Nem kell tőle félni, és nem kell szégyellni levetkőzni! Hogy vizsgáljon meg, ha nem látja a bajt, a helyét, vagy nem tapinthatja ki a görcsöt???

Szánd rá magad minél előbb - lehetőleg azonnal - mert ha nincs semmi baj, akkor hamarabb megnyugszol, ha véletlenül mégis lenne valami, akkor nagyon fontos hogy minél előbb felfedezzék, mert a kezdetben szinte minden könnyen gyógyítható!!! Nyugi, szedd össze magad, állj a sarkadra és hajrá!!! (majd számolj be, hogy mit intéztél - ha lehet ilyet kérni!!!)

2013. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, az égvilágon semmi komoly bajod nem lehet.

Édesanyádnak szólj és ha nem múlik el, akkor menjetek el a gyerek nőgyógyászatra.

2013. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom, de nagyon félek:(( Akkor megpróbálok szólni anyának. Csak nem tudom, hogy mondjam.
2013. ápr. 26. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Az első 2 válasz írója vagyok. Mondd Anyukádnak, hogy valami gyanús csomót észleltél a mellednél, és szeretnéd megnézetni, hogy minden rendben van-e.
2013. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még nem volt rá alkalmam, hogy szóljak neki (bele tartozik az is, hogy félek, de apa is tegnap végig ott volt, mert ültettünk), de ma szeretnék. Megmondtam neki, hogy majd szeretnék beszélni vele estefelé, addig ki kéne találni, hogy hogyan mondjam, lehet, hogy úgy, ahogy tanácsoltatnátok, de jobban örülnék, ha megnyugtatna és nem kéne dokihoz menni. És harmadik válaszoló, jó, beszámolok:)Köszi, hogy segítetek:)
2013. ápr. 27. 16:04
 9/13 anonim válasza:
hogy ment? :)
2013. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen orvoshoz kellene menned , akkor keressetek egy női dokit, akinél nyilván kevésbé szégyelled magad.

Gyereknőgyógyászatra menjetek esetleg.

2013. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!