Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött meg?

Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Már 8 napja késik. Most volt ugyan a nyelvvizsgám és az elmúlt egy hónapban elég stresszes voltam emiatt és most azzal etetem magam, hogy biztos ez van a dolgok hátterében. Szerintetek lehetséges, hogy az izgulás/stressz miatt nem jött meg? Ilyen még nem volt velem. (7 hónapja szakítottam a barátommal és senkivel sem voltam ezalatt az idő alatt szóval a terhesség kilőve)

Ja, 19 vagyok (ha ez bármit is számít!:D)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2013. ápr. 27. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan várakozhatsz, nem kell orvoshoz menned! Táplálkozz változatosan! Egyél májat, húst is! Lehet kevesebbet ettél a vizsga miatt és nem működik rendesen a hormonrendszered.
2013. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a stressz nagyon befolyásolja,valószínűleg ezért késik.Egyelőre nem kell orvoshoz menned.
2013. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, az is előfordulhat nagy ritkán, hogy kimarad.
2013. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugisabb időszakban rendeződni fog a menstruációd, de ahogy az első válaszoló is írta, egyél rendesen!
2013. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, nagyon is! Azért most egy kicsit megnyugodtam. Ment a zöld kéz! :)
2013. ápr. 28. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!