Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg?

Miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
15 vagyok és még mindig nem jött meg :( már volt tavaly nyáron barnás folyás azóta semmi... egyfolytában fehér folyásom van nagyon zavaró :| ahogy megyek érzem hogy ömlik belőlem :S mi lehet a baj? :| vékony testalkatú vagyok, sportos, magas, 45-46-kg

2013. ápr. 25. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért, mert túl sovány vagy, bár még nem vagy elkésve. Hány centi vagy egyébként?
2013. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
169
2013. ápr. 25. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát tényleg elég sovány vagy. Legalább 5-6 kilót kéne híznod, de 10 sem ártana!
2013. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom :( de nehéz :(
2013. ápr. 25. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:

nem nehéz.

és nekem is azért jött meg 14 évesen a 12-13 helyett mert sovány voltam. (előtte normál volt a súlyom)

156 cm-esen voltam 44 kg,aztán 160 cm lettem és ugyanúgy 44 kg. végül júniusban rászántam magam az evésre és 5 kg-t sikerült aug 31-ig felszednem. aztán lementem 48 kg-ra,de sikerült tartanom a súlyom szeptemberben is.akkor már 162 cm voltam.

1 hónap múlva megjött.

azóta is 47-49 kg között vagyok,mikor hogy :) általában a ciklusomtól függ,előtte mindig felszedek 1-1,5 kg-t.

és mondták is sokan hogy jobban áll ez a súly,nőiesedtem.

persze ez csábítóan hangzik,de ezzel "le is kellett mondanom" egy dologról: a gyors növekedésemről. fél év telt el az első havim óta és csak fél centit nőttem. régen ennyi idő alatt kb 2-3-t.

persze nem mindenkinél van ez így,de valamit valamiért. és mivel már nincsenek súlyproblémáim(azért még szeretnék hízni),a ciklusom a többi lányéhoz képest egész pontos,pedig már írtam hogy csak fél éve menstruálok. most is megvan,ez a nyolcadik :D

annyit mondok még hogy tény az hogy a húsosabb,ducibb lányoknak előbb megjön mint pl egy anorexiásnak.a fejlődéshez zsír kell,persze nem mindegy hogy mennyi.

remélem segítettem!

14L

2013. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egész pontosan 7 hónapja jött meg,bocsi :D

előző voltam

2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hm :) remélem én is ezt meg tudom majd tenni :) köszi tényleg :)
2013. ápr. 25. 19:14
 8/9 anonim válasza:
Nyugodj meg nekem is később jött meg a többiekhez képest a volt osztályomban!Majdhogynem én voltam az utolsó!És nekem is hasonló alkatom van de tényleg fel kéne szedned pár kilót!A folyásoddal minden rendben normális amiket mondtál!És az,hogy később jön meg nem feltétlenül azt jelenti,hogy terméketlenebb vagy mint a többiek!Van egy barátnőm aki ugyanígy van mint te neki sem jött még meg és ő is 15 éves.És van egy másik barátnőm akinek 18 évesen jött meg! nyugi ;)
2013. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) :(
2013. ápr. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!