Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsölhetett szex után...

Mitől görcsölhetett szex után az alhasam?

Figyelt kérdés

Ma reggel együtt voltam a párommal. Utánna még szerettem volna ágyban maradni kicsit, de mikor pár perc mulva át akartam fordulni a másik oldalamra olyan cudar módon elkezdett györcsölni a hasam, hogy jaj! Egy óra fetrengés után nagy nehezen kimentem lezuhanyozni. Nyomattam a forró vizet a hasamra, mert ugye az görcsoldó. Azóta jobb lett egy kicsit, de nem tudok leülni mert olyankor még beleszúr!

Már lassan két órája fáj!


Tegnap voltam nődokinál, és pár napja volt peteérésem is. Terhes nem vagyok még.


Mi lehet az oka?? Nem volt durva a pasim, de mégis valami történhetett...



2013. ápr. 27. 07:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Amíg az ágyban szenvedtem, borzasztó hányingerem is volt, meg sírtam úgy fájt!


Viszont az elöbb vettem be egy erős fájdalomcsillapítót!

2013. ápr. 27. 07:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

sexeltetek,de neked nem okozott ez kielégülést,

vérbőség maradt,és ebben a formában mutatkozott meg ,

2013. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez komoly?

Nem értem!

2013. ápr. 27. 08:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Rágugliztam!

Igen, valószínüle ez ez! Ez borzasztó!

2013. ápr. 27. 08:13
 5/7 A kérdező kommentje:
de normális, hogy immár 3 órája tart?
2013. ápr. 27. 08:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez lett ma!! Durván fáj és én sem elégültem ki de nagyon nem is izgultam fel. 3 órája tart és a végbelem is fáj. Nem volt durva szex.
2013. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem kb tegnap 11óra óta csak néha szú bele egy nagyot. Mondtam is a páromnak hogy ezek már 20 perces fájások... Már ma reggel is begörcsölt egyszer.

Ha ilyen, vagy ettől rosszabb lesz a szülés, akkor inkább altatásban akarom majd... ;-)

2013. ápr. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!