Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl fertözödöm mindig visza?

Mitöl fertözödöm mindig visza?

Figyelt kérdés
a multkorában már több alkalommal vt hüvelygombám kiprobáltam mindenféle kupot de nem használt. a legutobb a nögyogyászom olyan kupot irt amit 2hétig szedtem.azota megjött a menszeszem és miután elmult 1pár napig még minden rendben vt de ma már ugy vettem észre h ujra kialakult.de mégis mitöl??kivasaltam a fehérnemüimet és azota fiuval sem vtam szoval attol sem fertözödhettem vissza.még csak 16éves vok.mi lehet a gond?mi lesz most h már semi sem segit?v mi segithetne végleg megszabadulni?lelkileg kész vok az önbizalmam teljesn elvesztettem.mit tegyek??
2008. jún. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen sajna. Nem vagy véletlenül koleszos? Ott is sok vackot össze lehet szedni. Vagy vegyél a dm-ben hüvelyzuhanyt, 1800ft és van hozzá 20 db pezsgőtabletta. Feloldod, kiöblíted magadat naponta 2 alkalommal és elvileg el kell múlnia akármilyen makacs. Szerintem valami csak maradt benned, azért újul ki mindig. Meg tud ám tapadni a gomba elbújva. De ennek ki kell mosnia rendesen. A lényeg hogy ne sima csapvízzel mosd, hanem oldj fel benne olyan pezsgőtablettát amit a hüvelyzuhanyhoz adnak. Jobbulást!
2008. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ nem vok koleszos.a szeméreajkaim falán van fehér vmik ha megdörzsölöm lejönnek.de nem mind mert némelyik elég kicsi és nem birom lemosni ugy h ne maradjon ott :( és ugy vettem észre h a van 1kis seb a csiklom közelében lhetséges h ez befolyással van a gombára?
2008. jún. 15. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A gomba minden különösebb ok nélkül visszajöhet, hiszen az ezt okozó sarjazógombák sok helyen megélnek. Ugyanakkor néha előfordul, hogy nem gombáról van szó, de ezt rutin nőgyógyászati vizsgálaton nem fogják kideríteni, ezt csak erre berendezkedett bőrgyógyász-nemigyógyász fogja tudni kivizsgálni, ha szükséges.
2008. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. A seb lehet befolyással rá, mutasd meg egy nemibeteggondozónak. Amúgy ha csak a szeméremajkaidon van akkor még canesten krémmel is kezelheted, az is gombaölő.
2008. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!