Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3napja késik két teszt negativ...

3napja késik két teszt negativ, mensi elött egy héttel fehér folyásom volt aztán abbamaradt és most megint visza tért de nagyon kevés csak. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Néha görcsölget hasam,hányinger néha mellbimbom elöször iylen lillás szinü lett msotmeg barnás,segitsetek.Jolenne a baba
2009. jan. 19. 21:04
 1/5 anonim válasza:
61%
Elvileg a nemiszervek elszíneződése (lilásodás,barnulás) az általában terhességre utal,ezt olvastam egy pár napja ,főleg még a hányinger is.A teszt nem jelent semmit ,mert az sokszor tévedhet.Menj nőgyógyászhoz és az egyből megmondja.Az a legbiztosabb.
2009. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kissé zavaros, amit írsz, jó lett volna átolvasni, mielött elküldöd...

De ha jól értem, te rettenetesen szeretnél gyereket. Nyugi! Majd jön ő ha akar, azzal nem lehet siettetni, ha minden kis jelre beképzelsz magadbak egy terhességet. Amiket írsz, akármik lehetnek, de korai terhességi jelek a legkevésbé. És 3 napos késés után kár elpazarolni 2 tesztet is! Legközelebb várj egy hetet.

2009. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hihetetlen, de a nőgyógyász sem tudja rögtön megmondani. Egy két hetes embrió nem fog látszani az ultrahangon, és HCG-tesztet sem fog 3 napos késére csinálnia nőgyógyász. Ellenben vetet a nővel egy tesztet... Tapasztalatból (mint orvoskolléga!) tudom.
2009. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaés gyakrabban kell szellentenem
2009. jan. 19. 21:28
 5/5 anonim válasza:
Lehet szimplán megfog jönni. Nekem is volt ilyen, fehérfolyás menzi elött és késett 3 napot is. Mondjuk én nagyon nem karaom h terhes legyek ezért frászban voltam rendesen. De megjött minden oké volt.
2009. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!