Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint visza térö hüvely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva0822 kérdése:

Megint visza térö hüvely gyuladásom van nem védekezünk páromal ovszerel. Mit tegyek? Anyi féle kupot tabletát probáltam ki, , és a párom is kezelve volt de visza tér és zavaro ciki az egész .

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvossal érdemes konzultálni. Kell, hogy legyen megoldás. Az is lehet, hogy a párod nem veszi elég komolyan a kezelést és visszafertőz téged (ping-pong effektus).
2011. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen csak orvos segíthet. De érdemes vele komolyan foglalkozni, mert tartósan komoly szövődményei lehetnek. Ne nyugodj bele.
2011. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha túl sokat és hosszan szexelsz, akkor van ám un. "nászutas" hüvelygyulladás, ne nevessetek, de én már elég idős vagyok, és átéltem ilyet, egy nagyon intenzív kapcsolatban. Az orvos meg írta fel rá az antibiotikumot, meg a hüvelytablettákat, amíg ki nem derült a dolog titka.
2014. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!