Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gomba után fáj a...

Candida gomba után fáj a behatolás?

Figyelt kérdés

múlt héten voltam dokinál, aki megállapította, hogy gomba túlszaporodása okozza a kellemetlen fájdalmat, viszketést, folyást. felírt canesten hüvelytablettát (3 szemes) illetve a gyógyszertáros ajánlotta mellé a krémet, amit szintén megvettem, használtam. most, másfél héttel később már nincs semmi panaszom, rendbe jött minden egy dolgot leszámítva! mikor a párommal szeretkeztünk volna, a behatolás pár centi után irdatlanul elkezdett fájni. be sem tudta tenni... evidens, hogy holnap ismét megyek a dokihoz.

de azért érdekelne, másnak is volt ilyen gomba után? vagy a kettő nem függ össze?


2013. ápr. 21. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kissé érzékeny vagy a Canesten kúpra.Azért fáj a behatolás.
2013. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudom... ma van 1 hete, hogy az utolsó hüvelytablettát elhasználtam. a panaszaim 100%-osan elmúltak. a behatolás "furcsa". olyan, mintha nem férne be...feszítő, szúró érzés
2013. ápr. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!