Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most fertőzésem van ott lent?

Most fertőzésem van ott lent?

Figyelt kérdés

Nem tudom, valami csak van.

Utána olvastam a hüvely gombának, és fellépnek olyan tünetek de nem folyamatosan, néha heti 2x ha viszket, de annak folyamatosan kell nem? meg ha tegnap fürödtem utoljára akkor van ott szag is, de nem a váladék hanem a pisilő körül, de mikor lezuhanyzók akkor semmi, csak másnap este, dehát úgyis fürdők.

Olvastam hogy ez fogamzás gátlótól is lehet, amit 2 éve kezdtem szedni de mr egy éve nem szedem, most perpil semmit nem érzek lent, de néha meg úgy viszket hogy nagyon rossz, meg volt a váladékom kicsit olyan túró szerű is amit olvastam, de az sem mindig akkor most mivan? már kértem időponotott, gondolom azért kérdezősködök.



2013. ápr. 21. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba alapvetően nem szerzett fertőzés, a gomba természetes része a hüvelyflórádnak, csak valamilyen oknál fogva az immunrendszered legyengül, a gomba megerősödik és tüneteket okoz. Ezért alapvetően elképzelhető, hogy kicsit túlszaporodott a gomba, de az immunrendszered küzd ellene, és attól függ, hogy épp okoz-e tünetet, hogy melyik erősebb. Nemtudom így van-e, nekem volt már hasonlóm, heti egyszer egy-két napig viszketett aztán elmúlt, elvittem orvoshoz, gomba volt és kikúráltam :)
2013. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!