Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Protexin gynophilus-tól vérzés?

Protexin gynophilus-tól vérzés?

Figyelt kérdés

Ma reggel szerettem volna elkezdeni a használatát. Felraktam az első kapszulát , 1 óra után mentem wc-re és olyat tapasztaltam mintha megjött volna..

A menzeszem elég ingadozó, így most nem tudom, hogy mitől vérzek. Más esetleg tapasztalt vérzést? 1 óra alatt okozhatott egyáltalán ilyet a kapszula, vagy csak ilyen "szerencsétlen" vagyok, hogy pont most jött meg?

Köszönöm előre is.



2013. ápr. 20. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is használtam ezt a készítményt, de soha nem volt vérzésem tőle!

Viszont szennyezi a fehérneműt, tehát ahogy ürül, úgy színes váladék fog jönni a hüvelyedből, nem lehet, hogy arra hitted azt, hogy vérzés?

Amúgy ha csak fenntartót csinálsz, akkor este lefekvés előtt kell 1 kapszula, ha helyreállítót, akkor kell reggel, este 1 kapszula. Tehát ha csak napi 1-et használsz, akkor este használd, ne reggel.

Ha rendszertelen a vérzésed, akkor lehet hogy most jött meg pont. De ha nem a menzesz első éveiben vagy, akkor érdemes a nem rendszeres vérzéssel nőgyógyászhoz menni amúgy.

2013. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tömör és hasznos válaszodat!

Voltam nőgyógyásznál ezzel a rendszertelen menzesszel, fogynom kellene..

Akkor valószínűleg megjött..a wc papíron láttam és az nem a gyógyszer volt. :)


22/L

2013. ápr. 20. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Aki használta már írhat még szívesen veszem mit tapasztalt. :)
2013. ápr. 20. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem véreztem tõle.
2013. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Mostmás én is ajánlom ezt a készítményt mert tényleg hatásos és jó!
2013. máj. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!