Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti ezt hogy bírjátok?...

Lányok ti ezt hogy bírjátok? Csak én viselem ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
az van hogy utálok menstruálni,de szó szerint,mielőtt megjönne már egy héttel előtte sztresszelek,még álmodok is róla,hogy olyan rossz érzés,ráadásul tampont nem tudok használni mert még szűz vagyok,és így nagyon rossz,van hogy inkább nem megyek suliba,de ha megyek akkor a nacim alá mindig veszek cicagatyád mert úgy félek hogy átázok,meg legszívesebben fel sem állok szinte egész nap,mert akkor érzem ahogy kifolyik és tök undorító,nem tudom de szerintem ez nem normális hogy ilyen nehezen viselem,és abban a pár napban nem tudom a megszokott életemet élni
2013. ápr. 14. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

fejben dől el. ha rossz róla a véleményed,szar is lesz. én már az elejétől természetesnek vettem,az első pár menzesznél még röhögtem is(pedig régen egy csepp vér látványától képes voltam elájulni). azonkívül hogy hosszú vérzések voltak,nem volt semmi bajom.

én sem tudok tampont használni,szimplán azért mert nem megy fel.

sőt,nyugodtabb szívvel is használok betétet,biztonságérzetet ad. mit kell rajta parázni? ha átázol,úgyis észreveszed időben(jobb esetben). nincs olyan nő,aki életében legalább egyszer ne ázott volna át.nem esik le tőle a plafon.

sőt,a sok üléssel pont azt éred el hogy amikor felállsz,akkor hirtelen kifolyik minden,mert amikor ültél,a hüvelyed ferdesége miatt gyűlt a vér,stb.

gondolj azokra a nőkre,akik több évtizede vagy százada éltek. nekik volt tampon? volt betét? sőt,sokáig vatta sem volt.pl nagyanyámék szöveteket használtak és szenvedtek is a mosásukkal.

én ezek a tények után ÖRÜLÖK hogy menstruálok.sokan cserélnének veled,hidd el!

2013. ápr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre a félelemre van megoldás. Mindig legyen nálad egy kis neszeszer betétekkel, zsepivel és váltás bugyival. Reggel tegyél a zsebedbe is betétet, azért hogy a táskád nélkül is el tudj menni a mosdóba. A tampon használat pedig nincs szüzességhez kötve (OB mini). Próbálj meg úgy gondolni rá, hogy ilyenkor megújul a szervezetet, hiszen cserélődik a véred (a férfiak ezért is betegesebbek). És ne felejtsd el, hogy ez azt jelenti, hogy NŐ vagy, akinek egyszer lehetősége lesz családot alapítani! :)
2013. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!