Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a bajom? Ez súlyos?

Mi a bajom? Ez súlyos?

Figyelt kérdés
Szagos a folyásom és viszket.! :( Anyum nem tud róla de félek hogy mondjam el neki ez komoly ?? (még nincs meg )

2013. ápr. 10. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen komoly, mert el kell mondanod anyukádnak. Miért félsz elmondani, neki is volt már ilyen. Fog segíteni. Fertőzés lehet egyébként amit a saját bélrendszerünktől is megkaphatunk.
2013. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gomba lehet, ne félj neki elmondani, ez mindenkivel előfordul, mielőbb kell rá kezelés.
2013. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ez már vagy fél éve van de eddig nem viszkedet most meg igen.! Félek mit mondanék : hé anya viszket a nunim vagy mi ?? :(
2013. ápr. 10. 16:07
 4/14 A kérdező kommentje:
12/l vagyok
2013. ápr. 10. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Muszáj szólnod Anyukádnak és minél előbb orvoshoz menned. Sőt már rég el kellett volna menni, ha fél éve ez van! Nagyon nagy baj lehet belőle ha nem megfelelően kezelik. Akár meddő is lehetsz!!!
2013. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ne félj!

mond el,hogy anya egy ideje észre vettem,hogy a folyásom kellemetlen szagú és viszketek is oda lent..


vmi gomba vagy fertőzés lehet, elmentek egy nőgyógyászhoz, vannak gyerek nőgyógyászok akik nők,adnak rá gyógyszert meg krémet és pár nap alatt helyre jösz!


nekem is volt ilyen,szóltam anyumnak elmentünk nő gyógyászhoz és a gyógyszer meg a krém 3 nap alatt rendbe tett!


ne félj :)

2013. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 10. 18:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Szólj anyudnak.
2013. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szólni kellene édesanyádnak és megpróbálni a Canestent esetleg.
2013. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
5-ös, te folyton riogatsz mindenkit. Már felismerlek a válaszaidról. Abban se vagyok biztos, hogy nő vagy.
2013. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!