Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire súlyos,?

Mennyire súlyos,?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz,de félek a következményektől..21 éves vagyok és 9 éve menstruálok (elég rendszertelenül).Pár hónapja csak 2-3 napokat késett a menszeszem az előző havi ciklusomhoz képest,de abban a pár napban ugyanúgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni,de aztán csak napok múlva jön meg,így már azt sem tudom,hogy mikor görcsölök és mikor fáj csak úgy a hasam.A mostani menszeszem 2 hetet késett és előző hónapban is,neten azt olvastam,hogy a rendszertelen vérzés és hasi fájdalom cisztára utalhat ami lehet jóindulatú is,de lehet oylan is ami miatt elveszthetem a petefészkemet.Szeptemberben fáztam fel először,aztán utána még télen 3 alkalommal,most pedig a balatonban való fürdőzés után éreztem ugyanazt a vizelési ingert és cípő érzést mint felfázásnál(gondolom azért,mert pont menstruáltam és bacit szedhettem öszse a vízben).Nagyon félek,hogy mire számíthatok a nőgyógyásznál.Még annyit,hogy a mostani vérzésemnél sokkal kevesebb vér távozik belőlem mint az eddigieknél.Terhes nem lehetek,mert gumival védekezünk a barátommal és eddig még nem volt gond(remélem most sem).Valaki járt már hasonló cipőben?
2012. aug. 8. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,nekem is allandoan volt van ciszta,attol meg svajci ora pontossaggal jött meg a mensi,lehet masoknal nem igy van,vagy az is lehet csak gyulladasod van,ami ujra visszater.Nagy komoly betegseged nem hiszem hogy van,de a nödokihoz okvetlen menj el,ne varj.
2012. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, én ugyan igy vagyok, rendszertelen menstruáció, fáj nagyon mikor megjön...ELmentem orvoshoz kiderült hogy van egy 4cm es visztám, azt mondta az orvos hogy ne aggodjak,mert felszívodik magától...sztem nem biztos hogy igaz, ezért mindenképpen egy alapos jó dokihoz menj! Én nem szoktam nögyogyászhoz járni, de én is kénytelen leszek elmenni!
2012. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nálam leginkább az a baj,hogy akkoris fáj a hasam amikor nem jön meg...és ugyanolyan görcs mint mikor megjön...
2012. aug. 8. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy ciszta van a dologban... az okoz ilyen tüneteket, + az is rásegithet ha jól felfáztál, és pl. petefészek gyulladásod van, a kettö együtt produkál ilyen dolgokat! Amit ki kell kezelni, antibiotikum, az orvos majd felir biztos valamit! Ne parázz, szerintem semmi komoly!
2012. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!