Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lehet súlyos?

Mennyire lehet súlyos?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz,de félek a következményektől..21 éves vagyok és 9 éve menstruálok (elég rendszertelenül).Pár hónapja csak 2-3 napokat késett a menszeszem az előző havi ciklusomhoz képest,de abban a pár napban ugyanúgy fáj a hasam mintha meg akarna jönni,de aztán csak napok múlva jön meg,így már azt sem tudom,hogy mikor görcsölök és mikor fáj csak úgy a hasam.A mostani menszeszem 2 hetet késett és előző hónapban is,neten azt olvastam,hogy a rendszertelen vérzés és hasi fájdalom cisztára utalhat ami lehet jóindulatú is,de lehet oylan is ami miatt elveszthetem a petefészkemet.Szeptemberben fáztam fel először,aztán utána még télen 3 alkalommal,most pedig a balatonban való fürdőzés után éreztem ugyanazt a vizelési ingert és cípő érzést mint felfázásnál(gondolom azért,mert pont menstruáltam és bacit szedhettem öszse a vízben).Nagyon félek,hogy mire számíthatok a nőgyógyásznál.Még annyit,hogy a mostani vérzésemnél sokkal kevesebb vér távozik belőlem mint az eddigieknél.Terhes nem lehetek,mert gumival védekezünk a barátommal és eddig még nem volt gond(remélem most sem).Valaki járt már hasonló cipőben?
2012. aug. 7. 23:52
 1/4 A kérdező kommentje:
*csípő érzést
2012. aug. 7. 23:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért az olyan ciszta, ami miatt akár a petefészket is ki kell venni, igen csak ritka.

A legtöbb csak jön és megy, a nők legalább felének van legalább egyszer cisztája az élete során.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni és koporsót rendelni.

2012. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a felfázások?Meg a Balatonban összeszedett fertőzés nem segíthet rá az esetleges cisztára,hogy még komolyabb legyen a baj?
2012. aug. 8. 00:04
 4/4 anonim ***** válasza:
A cisztának semmi köze a felfázáshoz.
2012. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!