Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már komolyan "kész" vagyok....

Már komolyan "kész" vagyok. Ötletek?

Figyelt kérdés

Voltam több nődokinál, de egyik sem vizsgált meg. Annyi hogy szétnyitotta a szeméremajkakat, jó hüvelygyulladás.

Kaptam gyógyszert. Beszettem, nem is egy félét, mert mint mondtam több orvosnál voltam. Krémet is kaptam de az csípett. Ülőfürdőket is csináltam kamillával meg minen sz@rral..

A folyásom megmaradt sárgásnak. Hülyén hangzik de megkóstoltam és keserű...(mindazért,hogy alakulte)

Most fáj a hasam alja két napja, és nem is az, de egy hete olyan a folyásom, hogy mintha bepisilnék, és sárga... néha viszketget is ott, de nem annyira. (szűz vagyok)... szóval, kenetmintát akarok csináltatni..mert ez nem állapot!!!! Hova menjek hogy rendesen kivizsgáljanak?? Ott szimplán lehet olyat kérni? (kenetet)


üdv.:17/L



2013. ápr. 8. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy volt olyan, hogy vér volt a hüvely válladékomba. Kb. egy hete volt az utolsó eset...
2013. ápr. 8. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a megkóstolás elég morbid. :D Menj el egy másik orvoshoz, másikhoz, másikhoz, amíg valaki nem mond egy okosat. Én ugyanezt csinálom, csak más problémával. Ha van rá lehetőséged, magánorvoshoz menj.
2013. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy egy "sima" nőgyógyásznál voltam, meg két magán :DDD
2013. ápr. 8. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg röhejes, de nem vagyok meglepve, én személy szerint rühellem az orvosok többségét, pontosan a hanyag és megalázó hozzáállásuk miatt. Azt javaslom, hog ylégy határozottabb, "erőszakold ki" a vizsgálatokat.
2013. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát aztkellesz, ráadásul a doki pofátlan módon azt mondta hogy fogyjak le 10kg, és úgy akar látni. Hát egy az, hogy gátlásos vagyok és ezzel vérig sértett, más részt izélt hogy anya miért nem jöhet be...

Hát 170cm/65kg-al nem hiszem hogy bálna lennék....

2013. ápr. 8. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress másik orvost!

Azok meg szégyelhetik magukat.!

2013. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy bálna! Ez teljesen normális testalkat! Az meg, hogy ő a fogpiszkáló csajokra bukik, az egyéni magánügye! Rád ne vetítse ki! Vissza ne menj hozzá! Kenetmintát bármelyik normális orvos vesz, ha fertőzés gyanúja áll fenn. nem is értem, eddig miért nem csinált senki, csak úgy ránézésre írják a gyógyszereket Neked?! Bp-i vagy amúgy? Mert akkor tudok jó orvost.
2013. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pesti :S uj fejlemény.. Tegnap megjartam a negyedik orvost.... vett kenet mintat meg leszolt -,- aztmondta az felesleges! Ja persge ranezesre latja a korokozot?hahaha..

Hetfon kapommeg az eredmenyt es kedden megyek orvoshoz(masikhoz)....


(bocsi telorol irtam)

2013. ápr. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!