Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most egy hónap múlva,...

Akkor most egy hónap múlva, vagy amikor kész a labor eredményem menjek vissza?!

Figyelt kérdés
Minap voltam orvosnál, és elküldött vérvételre. Mielőtt elmentem volna, azt mondta, menjek el vérvételre, és majd az eredménnyel menjek vissza. A laborban azt mondták, hogy egy hét körülbelül, és meglesznek az eredmények. Viszont! A lapon, amit az orvos adott, az van írva, hogy egy hónap múlva menjek kontrollra, egy harmadik tünet kezelése végett. Akkor most, hogy legyen? Amint megvan a labor, menjek is egyből vissza az orvoshoz? Illetve, kérjek ismét tőle időpontot, vagy nyugodtan mehetek hozzá, minden egyeztetés nélkül?

2013. febr. 16. 12:39
 1/1 anonim válasza:

Attól függ,hogy ez milyen rendelés? Háziorvos vagy szak.

HA szakrendelés hívd fel és kérdezd meg,ha háziorvosi akkor szerintem nyugodtan meny el.

2013. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!