Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem nevetséges h Hunvald...

Nem nevetséges h Hunvald "luxus" autójából akarnak rendőrautókat venni? áááá ez kész komolyan .

Figyelt kérdés

Szerencsétlent eltették az útból alaposan, gondolom sokak érdekeit keresztezte, és most meg szítják a hangulatot ilyen baromságokkal, hogy a 6 milliós Peugeot egy luxus autó lenne, és most ebből hűde milyen rendőrautókat vesznek ... az ész megáll. Az a 6 millás autó lenne a fantasztikus luxusautó? Ezt megint olyan tök jó hangulatkeltés.


Sztetek nem nevetséges ez már?


Őszintén, kb hány és milyen rendőrautót fognak abból venni?


Na meg ugyan úgy vajon úgy mellékvágányon ebből a pénzből is mennyi fog eltűnni? Csak annyi különbséggel, hogy most más zsebébe megy majd a "pályázat" elbírálásából származó lóvé.


2010. dec. 14. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Hmm. Sok kisembernek egy Suzuki is luxusautó, de ettől függetlenül igazad van.


Hiába írta le a Totalcar, hogy alig érnek valamit azok az autók, sokak szerint a Blikk az illetékes autóügyben. :D

2010. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ha szétosztanák közted, az lenne a tökéletes megoldás.
2010. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

10:55-nem, nem erre gondoltam, hanem erre a cirkuszra, h úgy állítják ezt most be, mintha valami 200 millás autót eladnának és abból aztán hűde felszerelik a rendőrséget autókkal :-)


szal amolyan népámítás, na meg azért próbáljon meg valaki 6 millából luxus-autót venni ...

2010. dec. 14. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt neki Ford Mustang GT "Eleanor"-ja is, nem? Az már nem 6 milkás kategória.
2010. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na de nem csak a hivatali Peugeotjáról volt szó? valahogy a többi nem volt a hírekben ...

amúgy az mennyit ér ?


na de másrészt, most gyanúsítottként eladják mindenét, amikor semmi ítélet nincs még? valahol ez is durva ...


most belegondolok h holnap lefizetnek egy csajszit, bemegy feljelenteni, h megerőszakoltam, engem előzetesbe tesznek, aztán meg eladják a lakásomat is a fejem fölül? szal félig nem is értem a dolgot ...

2010. dec. 14. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a hivatali Peugeot-ról lehet csak szó!

A magántulajdonában levő kocsikhoz nem nyúlhatnak jogerős bírósági döntés nélkül!

A hivatali autóját túlzás "luxusautónak" feltüntetni, ennek az árából örülhetnek ha kapnak két -középkategóriás- Skodát.

2010. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jaja :-)
2010. dec. 14. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát az a 607 es egyáltalán nem luxus autó, az egy teljesen átlagos hétköznapi személygépjármű. Luxus autó lenne egy max 2 éves A8 as, vagy egy s merci, de ez hol luxus autó könyörgöm? Engem is felbsz. Meg amit a blikk írt az egyenesen nevetséges, aki ért egy kicsit a kocsikhoz az tudja miről beszélek, közel nem ér annyit mint ahogy beállították azok az autók.
2011. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Am meg már megvették a kocsikat helyette, két teljesen fapados octáviát vettem aszem :D Hát és még ők a kb 600 ezres áfát sem fizették ki értük. Ennyivel bővült a palettájuk :D.
2011. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*vettek
2011. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!