Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt késik a menstruációm?...

Mi miatt késik a menstruációm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

januárig rendesen 28 naponta megjött, februárban viszont 4 nappal később. ma 2 hete, hogy utoljára szeretkeztem a barátommal (megszakításos "védekezés" -> tudom, hogy nem védekezés és nem kérek kioktatást), és mivel már meg kellett volna jönnie ezért ma vettem egy tesztet ami negatív lett. mielőtt elvégeztem volna egy kisebb folt vért találtam a bugyimon, de ennek ellenére ugye elvégeztem a tesztet és ahogy írtam negatív lett. még mindig nem jött meg, a hasam folyamatosan morog és néha egy kis ideig fáj, de semmi vér. mi miatt késhet? esetleg tévedhetett a teszt (lily)? ha viszont tévedett akkor miért volt ott az a kis vér folt? vagy a múltkori 4 napos késésnek lehet köze ahhoz, hogy még nem jött meg? (a normális válaszokat előre is köszönöm)


17/L


2013. márc. 28. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy a teszt most negatív lett, még lehetsz terhes. De szerintem nőgyógyászhoz amúgy is érdemes lenne elmenned, ha már élsz szexuális életet, legalább megvizsgál. Ha eddig rendszeres volt, akkor ki kell deríteni, hogy most miért nem az. Mi csak találgatni tudunk.
2013. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!