Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, terhessé...

Késik a menstruációm, terhesség kizárva! Mit tegyek, hogy normalizálódjon?

Figyelt kérdés
Már elég régóta menstruálok,és nagyon zavar,hogy nem jön meg időben.Mindig össze vissza jön,néha jön meg időben.Nagyon zavar,mert a kitűzött dátum előtti héten már megjelennek a tünetek,és ezek képesek eltartani vagy 2hétig is amig késik.Van valami módszer rá,hogy idejében megjöjjön? Fogamzásgátlót próbáltam, de sajnos túlérzékenységet váltott ki,majdnem megfulladtam tőle, valami más megoldás.
2013. márc. 27. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

nődoki

kideríteni az okát uh-val és hormonvizsgálattal és annak megfelelően kezelni

2013. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sportolsz valamit? Sokaknak az is segit (pl nekem is). Amugy miket eszel, iszol altalaban? Tulsulyos vagy? Vannak bizonyos gyogynovenyek, olajak amelyek nekem segitettek, vagy koztudottan jok ilyen jellegu problemakra. Hany eves vagy?
2013. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22éves vagyok, volt hogy 1-2évet kimaradt 18évesen(túlzásba vitt sport,kevés kaja,alacsony testzsir),akkor fel kellett szednem pár kg-ot,hogy ujra megjöjjön,mert akkor voltam nőgyógyásznál ezzel a problémával,utána kaptam a fogamzásgátlót is.Szóval azzal nincs gond,mellette sportolok heti 3-4órát. Mérsékelten táplálkozom,odafigyelek arra hogy sok gyümölcsöt,zöldséget,egyek,emellett a fehérjebevitelemre is figyelek. Érdekes,hogyha késik már régóta, és elmegyek nőgyógyászhoz,csinál uh-t,utána másnapra mindig megjön!? Talán azért mert megnyomkodja,vagy miért?:D Mik azok a gyógynövények,olajak?
2013. márc. 27. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
A feketekomeny olaj az ami nekem bevalt a gorcseim elmulnak, enyhulnek tole. Ezen kivul a cickafark tea amit meg erdemes kiprobalni, ismeroseimnek segitett. Ettol meg nem biztos, hogy pontosan fog megjonni, de nekem javitott a tuneteimen, mert mar 10 nappal elotte jottek a tunetek, ami nagyon idegesitett. Ja meg nekem meg a sör is segitett, mert termeszetes hormon van benne, ami jot tesz. Azota hogy ittam mielott megjott, mar nem vagyok idegbeteg sem. Azota csak neha erzem szukseget mar, hogy igyam neha. Persze ezek mindekinel masok, ki kell tapasztalni neked mi a jo. Ha az orvos nem talal semmit, akkor erdemes termeszetes dolgokkal is megprobalkozni (meg amugyis).
2013. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!