Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, nem...

Késik a menstruációm, nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Most menstruálok harmadszorra. És ma kellett volna hogy mejöjjön és nem jött meg. Nem tudom ez normális?
2013. márc. 18. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ne aggódj. Az első 3 év alatt kell beállni a rendes női ciklusnak. Kezdetben sok lánynak késik, sőt 1-2 hónapra ki is marad. Ha fél évig nem jön meg, akkor kell orvoshoz fordulni. Aztán az is előfordulhat, hogy majd egyszer-egyszer 3 hétre jön meg, még ez is normálisnak mondható.

Egy naptárban mindenképp jegyezd le, ehhez tudsz viszonyítani. Én simán elfelejtem, hogy az előző hónapban mikor volt az első nap, úgyhogy írom rendesen.

2013. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még csak a harmadik menstruáció lenne, akkor az is normális, ha hónapokig kimarad. Viszont ha fél éven belül sem jön meg a következő menstruációd, akkor menj orvoshoz. Addig ne aggódj. :)
2013. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!