Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e baj? Barna folyásom...

Lehet-e baj? Barna folyásom van és kezdek aggódni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány vagyok és kicsit aggódom.Kb. fél éve előjöttek viszkető pontok a nemi szervemen, kicsit megijedtem,de akkor még nem volt semmi a barátommal, ezért nem is féltem. El is mentem nődokihoz, aki sajnos pár napra rá nem sokat tudott mondani, mert mire kaptam időpontot, addigra elmúlt a baj. Viszont mintát vettek és semmi gond nem volt.1-2 hónapra rá megint előjött és szintén mennem kellett a dokihoz,de megint így alakult, viszont már többet tudott mondani, és elvileg csak a bőrfelület gyulladt be, kidörzsölhettem, vagy sok csokit ettem, akármi, kaptam gyógyszert is rá meg kúpot.Meg is nyugodtam. Viszont azt is észrevettem, hogy mindig úgy jutottam csak el a dokihoz, hogy megvolt.Időközben barátommal lefeküdtünk, azóta sajnos mindig van bennem egy kis parázás, hogy mikor jön meg stb..Viszont a legutóbbi menstruációm után nagyon erősen előjött újból a viszkető érzés pöttyökkel, dudorokkal. Hamar elmúlt, de ezt barna folyás követte, ami nem tudom mitől lehetett mert sosem volt még nekem, csak a normális menstruáció végi. Pár nap után el is múlt. viszont egykét nap után megint barna folyásom lett és ezt kicsit véres folyás előzte meg.És ez így ismétlődik napok óta. Nem tudom mitől lehet és kezdek kicsit félni. Mi válthatta ezt ki vagy utalhat-e valami rosszra?

#barna folyás #nemi szervi panaszok
2013. márc. 20. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlatos lenne újra meglátogatni a dokit! Nincs olyan a környéken, akihez nem kell időpont, hanem csak ki kell várnod a sorod? Akkor már aznap bekerülhetnél, csak mert az én városkámban szerencsére így működik, sorszámmal.

Nekem visszatérő gombás fertőzésem volt, az első 1-2 napig tartott, gyengècske volt aztán egyre tovább elhúzódott, egyre több szenvedéssel járt. Ez nem játék!

2013. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majd utánajárok más nőgyógyászoknak, csak tényleg elég félő, hogy semmi konkrétat nem tudnak mondani megint. Nagyon szépek köszönöm a választ!!
2013. márc. 20. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, az a legjobb ha már a tünetek jelentkezésekor egyből irány a doki! Akkor aztán biztos kimutatható a kenetből. Az viszont nem jó, ha a kór lefolyása után van a vizsgálat.
2013. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos mindig így alakult :S 1 héten belül már megyek is a dokihoz mert még mindig nem múlt el a baj. Köszönöm a választ!
2013. márc. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!