Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális, vagy aggódjak?

Ez normális, vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
Leges legelőször augusztus 10-én jött meg. Aztán másodjára pedig szeptember 2-án .Elkezdődött rendesen. Fehér, barna,vér de ez csak egy napig aztán semmi. Aztán szeptember 10.én megint megjött. Normálisan kezdődött: fehér, barna. Vér nincs és ez is csak két napig. Ez normális? Ez csak azért van mert még csak "kezdő" vagyok? Vagy forduljak orvoshoz?
2009. szept. 13. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez van már két napja,és megkéne hogy jöjjön!!!

igen elöszőr mindig barna folyást jelez hogy nemsoká megjön.nekem 2x maradt el,pedig 5 hónapja van meg az első.

szerintem még várj az orvossal.ha nem jön meg akkor igyál cickafark teát :)

2009. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. szept. 13. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy-két évig alig volt, azaz nagyon kevés mennyiségű és barna. Most meg .. pf.. nyugi, majd eljön az is, addig meg örülj, hogy kevés :D
2009. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jajj, nagyon köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam...

már azt hittem hogy bajom van, már mindenféle hülyeségre gondoltam :s

2009. szept. 13. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem augusztus 3-án volt az első menzim és 35 napra rá meg is jött rendessen, de nyugi ez mindenkinél mál
2009. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!