Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat ilyen problémákat?

Mi okozhat ilyen problémákat?

Figyelt kérdés

Mostnában sokat fáj az alhasam, mellé a csípőm, a derekam, de eszméletlenül be tud állni, alig bírok felállni olykor a derekam/csípőm miatt.

Először azt hittem csak a menzeszem miatt, olyankor előfordul, de mostmár eltelt másfél hét és még mindig nagyon fáj. Hol kevésbé, hol jobban.

Mi lehet ez? Egyáltalán milyen orvoshoz kéne ezzel fordulnom? Nőgyógyász, urológus, házi orvos, esetleg pszichológus? :) Volt már valakinél hasonló?

(Rengeteget iszok és tőzegáfonyáztam is, ami nálam nagyon jó felfázásra, így ezt kizárnám)



2013. márc. 6. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos. Ő majd beutal vmilyen szakrendelésre.
2013. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bár én nem vagyok nő, de szerintem is el kellene menned az orvoshoz, hogy alaposan kivizsgáljon
2013. márc. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz is mehetsz, de az urológia még jobb lenne!
2013. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj háziorvoshoz és kérj beutalót szakrendelés(ek)re.
2013. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Urológushoz biztosan nem.

Talán a háziorvos lenne a legjobb.

2013. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!