Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely plasztika. valaki...

Hüvely plasztika. valaki csináltatott már?

Figyelt kérdés
2 gyereket szültem és hát megváltoztak odalent a dolgok,amik problémákat is okoznak,ezért rákerestem a tünetekre és kidobta ezt.25 éves vagyok,nem tudom,hogy ez nekem még szükséges lenne e.írnátok hogy ki csináltatott,hány évesen és milyen lett utána?

2013. márc. 6. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem, de édesanyámnak meg a növéremnek kellett. Aránylag kis beavatkozás, kb. annyira kellemetlen, mint a gátmetszés sebe. UTána semmi problémájuk nem volt, olyan lett, mint az elsö gyerek elött.

A nögyógyászoddal beszéld meg, hogy indokolt-e, ha szerinte igen, akkor nyugodtan csináltasd meg.

2013. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két gyereket szültem én is, 29 vagyok. Mivel szeretnénk egy harmadikat, a doki csak utána javasolja a műtétet (nekem kisebb hólyagsérvem is lett, így a 3. után szinte biztos, hogy nem úszom meg). Most még szoptatok, így jelenleg biztos, hogy nem jön szóba. Intim torna egyébként sokat enyhít a tüneteken!
2013. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!