Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol végeznek intim plasztikát?...

Hol végeznek intim plasztikát? (Bp) Sima rendelésen, tb által támogatott; vagy magándokinál, súlyos pénzekért?

Figyelt kérdés
Évente járok szűrésre, és a nőgyógyászok még sosem mondták, hogy ne lenne rendben valami. De én pár éve úgy érzem, elcsúsztak az izmok, szövetek odalenn. Az intimtornát végzem 4 hónapja, azt értem el, hogy fájni is kezdett, szex közben is. :-( Következő vizsgálaton rákérdezek, persze.

2012. jún. 9. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
TB ezeket a műtéteket nem támogatja,hacsak nem az egészségedet kockáztatja, úgy hogy csak magán rendelőben végezhetőek el, súlyos pénzekért
2012. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy mit értesz intim plasztika alatt. A külsö nemiszervek alakját változtatni (túl kicsi illetve túl nagy kis-és nagyajkak) csak privát lehet, mert ennek semmi egészségügyi oka nem lehet.

Ha viszont a hüvely illetve a méh helyzete változott meg, illetve a tartószalagok vannak megnyúlva, az orvosilag indokolt mütét és nem kozmetikai mütétnek számit, hanem egészséghelyreállitásnak, igy TB-re végzik minden komolyabb kórház nögyógyászatán.

Az intim torna viszont nem rossz ötlet, lehet, hogy azért kezdett fájni, mert "izomlázad" van. HA tovabb végzed, akkor lehetséges, hogy idövel javulni fog.

Minden jót.

2012. jún. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Plasztikát is úgy tudom, csak akkor végeznek "sztk", ha komoly egészségügyi indoka van. Ha rákérdeztél és nincs szervi bajod vagy vmi fertőzés, lehet, hogy a fájdalom pszichés (hosszabb előjáték) vagy csak hüvelyflóra pótlás is jót tenne.
2012. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elcsúsztak az izmok és szövetek...?
2012. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, tapintom, igen, lecsúsztak.
2012. jún. 9. 09:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Föltételezem, hogy a kérdezönek a hüvely/hüvelybemenet az, ami kitágult, illetve megnyúlt. Ez szülés(ek) után többször elöfodul, és ezt a legtöbbször csak mütétileg lehet korrigálni, ami az általános nögyógyászati kezelések közé tartozik.
2012. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem tudtam jól megfogalmazni, így van. Ez egy jó hír, köszönöm! Irány a doktor bácsi :-D
2012. jún. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!