Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki csináltatott intim plaszti...

Aki csináltatott intim plasztikát, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Kisajak kisebbítésről beszélek.

2012. dec. 26. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Annyira hosszú? Szerintem nem műttetném meg a helyedben.
2012. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen annyira hosszú.

Felpróbáltam a fürdőrucim, és rendesen át látszik meg minden. Becsípi a nadrág is, már kiakadok.

Ezért majd meg szeretném műteni, mert lehangolt vagyok állandóan..gondoltam megkérdezem vannak e itt tapasztalatok.

2012. dec. 27. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Én sem műttetném meg. Nagyon fájdalmas, és az orvos idióta izlésén múlik, hogy milyen lesz a puna!


Mekkorák a kisajkaid? Érdemes egyáltalán műttetni? Csúnya?

Tegyél fel egy képet, és lebeszélünk róla ha nem csúnya a puncid.

2012. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen csúnya. Nem teszek fel képet! Szégyellem nagyon!

Egyébként ha nem lógna ki annyira és nem lenne annyira nagy, eszem ágában sem lenne megműttetni. De tudjátok ti milyen érzés az, hogy ezt is csak sírva tudnátok leírni? A könnyen csepeg, már akármilyen fájdalmat kibírnék csak szabadulnék meg tőle. A nadrág becsípi oda kell nyúlnom, hogy elmúljon, szerintetek ilyenkor az emberek mit gondolnak?? Nem is igazán az ő véleményük miatt csináltatnám meg, hanem azért mert nekem borzalmas érzés, és undorítónak találom miatta magam!!:((

Még fiúval sose voltam, de elterveztem, hogy amint 18 leszek megcsináltatom, és addig fiúval sem fekszek le..megölne a szégyen előtte.

2012. dec. 27. 00:19
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Hány milis kb?

Mert én pl simán elfogadnám a barátnőm így is, úgy is. Nincsen tökéletes nemiszerv, hidd el!

2012. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3,5 cm. Ami bőven elég hogy csúnyának mutassa. és kényelmetlen legyen.
2012. dec. 27. 00:43
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
3,5 centire lóg ki? Az tényleg hosszú, én is megcsináltatnám a helyedben
2012. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg nyugodtan, sokkal jobban fogod magad érezni utána! Olvasgass itt! [link]
2012. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2013. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

Sajnálom, hogy ennyire rosszul érzed magad miatt, pedig nem kellene, sőt. Nekem pl: csak és kizárólag az olyasmi punci tetszik amilyen neked is lehet, számomra nem hogy ronda, de sokkal izgatóbb mint a babapunci. Persze megértem ha kényelmetlen, de inkább próbálj meg együtt élni vele mint, hogy "levágasd" valamilyen hentes-dokival, aki ezen az őrületen nyerészkedik. Próbálj meg inkább örülni neki. Remélem találsz valakit akinek nem ez számít.

31F

2013. ápr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!