Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt-e valakinek cisztától...

Volt-e valakinek cisztától terhességi tünete?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál és azt mondta, hogy van egy 14mm-es cisztám és az okozza a tüneteimet. Megvastagodott méhnyálkahártya, mellfájdalom, hasfeszülés, émelygés. Hőemelkedésem is van (37,1), de azt nem ez okozza.

Most csak várni kell, hogy kipukkadjon. A következő menstruáció után megszűnnek a tünetek, ha minden jól megy. Állítólag jobban fog fájni és többet fogok vérezni, a vastag nyálkahártya miatt.

Volt-e valakinek ilyen tapasztalata? A "kipukkadást" is érezni fogom? Mi van akkor, ha mégsem pukkad ki?


2009. szept. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen tapasztalatom. Ugyan azt éreztem mint Te, sokszor voltam rosszul és kiderült, hogy cisztám, van. Miután elmúlt én is jobban lettem. Csak nyugi! :)
2009. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először nem itt volt a kérdés, csak a moderátorok átrakták ide is. Sajnos több válasz itt sem érkezett:-((
2009. szept. 10. 16:17
 3/4 anonim válasza:
Igen valószinű több lesz a vérzés, nekem is így volt. A kipukkadást én éreztem sajnos nagyon fájdalmas volt. Fel se tudtam kelni. Szúrt nagyon azon az oldalon. Nekem 21mm-es volt. És sajna volt hogy több hónapon keresztül ez volt. És ha nem pukkan ki akkor több keletkezik én úgy tudom , nekem legalább is úgy volt . Kitartás neked.
2009. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma kezdett el szurkálni azon az oldalamon. Szerencsére eddig nem kibírhatatlanul, csak érzem. remélem most pukkad ki és a menszesszel túl leszek rajta.

A te dokid mondott valamit arról, hogy mitől fog kipukkadni? A "terhes tünetek" nem nyomják el a következő peteérést?

Köszönöm a válaszod.

2009. szept. 11. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!