Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így mennyi esélye van a...

Így mennyi esélye van a terhességnek?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete késik a menstruációm...kb 3 napja tesztet is csináltam ami negatív lett és barátom meg van győződve arról hogy nem lehetek terhes...és olvastam hogy a stressz is okozhatja a késést és mostanság eléggé stresszes vagyok a suli miatt+ korábban volt már olyan hogy késett elmentem nő gyógyászhoz kiderült hogy akkor is stresszeltem és gyógyszert írt fel...De nem tudok meg nyugodni. valószínű hogy most is a stressz miatt van ?
2013. febr. 19. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy hetekig késett...amiatt is lehet mert azért aggódsz mert nem jött meg:) Próbálj meg megnyugodni, gondolj a negatív tesztre:) Biztosan megjön majd, csak ne görcsölj annyira rajta:)
2013. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"barátom meg van győződve arról hogy nem lehetek terhes..."


És miért van meggyőződve? Mert időben kivette? Ez kevés.

Ha megszakítással védekeztetek, akkor létrejöhet terhesség, mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat.


Egyébként ha túl korán csináltál tesztet, akkor mutathat negatív eredményt, sőt a terhességi tesztek negatív irányba tévedhetnek (tehát, ha negatívat mutat, attól még lehetsz terhes, csak a pozitív eredmény a biztos)


Nem megijeszteni akarlak, csak az általad megadott információk alapján itt senki sem tud neked választ adni.

2013. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!