Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esélye van ezeket...

Mennyi esélye van ezeket nézve a terhességnek?

Figyelt kérdés

Dec 16körül voltunk együtt barátommal félig védekezés nélkül mert csak egy gumi volt és betette sajnos anélkül is, de nem ment el nyilván.

Azt tudni kell, hogy nem nagyon van peteérésem (pco-s vagyok)

Megjött aztán a mensim 23-án, viszont meglepő módon sok volt és nagyon nagyon fájdalmas volt, normál ideig tartott tehát és nem csak barnázás...

Viszont egy hete egyfolytában fel vagyok fújódva nagyon durván, mocorognak a beleim és nyom a hasam alja, pukiznom kell folyton. Más tünetem nincs mondjuk, de ez is elég intenzív és kellemetlen.


2013. jan. 11. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi esélye nincs a terhességnek szerintem. Az idegtől van a felfúvódás.
2013. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem vagyok ideges, épp ezaz, hogy attól lettem, hogy elkezdtem érezni ezt a felfúvódást és puffadást ami az egyik legfeltűnőbb jel, általában. És az, hogy megjött az se túl ritka...
2013. jan. 11. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
tesztre még nem gondoltál?
2013. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
holnap veszek majd
2013. jan. 11. 23:26
 5/7 A kérdező kommentje:
csak addig gondoltam hátha valaki tud erre valamit mondani
2013. jan. 11. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű a terhessség.
2013. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már fáj a derekam húzódik es hoemelkedesem van:/
2013. jan. 12. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!