Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és még mindig...

13 éves vagyok és még mindig kicsi a mellem. Megfog nőni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg. Ess teherbe!
2013. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Persze, még csak most fog elkezdeni jobban nőni. De lehet, hogy nem, és akkor mi van? Semmivel sem leszel kevésbé értékes ember.
2013. febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13 évesen még ne aggódj a melleid miatt, hiszen még csak a serdülőkor első felében tartasz. Még évekig nőhet a melled! :)
2013. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A melleid meg biztos noni fognak!
2013. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek nagy melleim csak normalisak a korosztalyomhoz, de nem aggodom miatta. Biztos fognak noni a tiedek is.

14\L

2013. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem 13 éves korom óta egy milit nem nőttek a melleim. elég picik, de én meg vagyok velük elégedve. semmiben nem okoznak problémát. persze régebben én is sajnálkoztam amiatt, hogy nincs szép dekoltázsom, de mára nem bánom :)

csak azért írom le ezt, mert persze azért nagy esély van rá, hogy nő még, mert elég fiatal vagy, de ha mégsem nőnének se keseredj el!

2013. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg fog. Ne aggodalmaskodj, élvezd a lapos éveket, amíg csak lehet :( Irigyellek.
2013. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen. nőni fog még.
2013. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!