Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14/L vagyok és semmi alakom...

14/L vagyok és semmi alakom sincsen. Nagyon pici fenekem van és mellem sincsen csak egy kicsi. (75/B) Van valakinek egy tippje, ötlete, hogy mivel leheten valami alakot szereznem? Nagyon szükséges lenne.

Figyelt kérdés
Azért szeretnék szép alakot mert már elegem van hogy mindenki a sulinkban azzal piszkál hogy milyen dezka vagyok. Így csúfolnak: Elől deszka, hátul léc. :( Hát ilyen rossz a helyzetem. HELP!!! :**

2013. jan. 23. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd figyelembe amit mondanak. Mennyi a magasságod és a súlyod?
2013. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
16vagyok es 75/A ..en a te meretednek is orulnek ugyh orulj annak ami van
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Gyűjts több önbizalmat, mert tudnod kell, hogy még rengeteget változhat a tested, ráadásul szerintem a 75/B nem kicsi. Én 16 évesen 70/B méretet viselek és nem tart senki sem deszkának. Valószínűleg csak szívózni akarnak veled, ami bunkóság. A zsíros ételekkel szerintem növelhetnél valamennyit a melleden és a testeden, viszont nem túl egészséges túl sok ilyen kaliberű ételt enni.
2013. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ismerős, én is ennyi vagyok, nekem még ekkora sincs. Idő kérdése, előbb-utóbb majd nagyobb lesz. Addig nem tudsz mit csinálni. Esetleg több zsíros dolgot egyél, de ne vidd túlzásba! (Hallottam olyat, hogy az adott testrészre, az olyasmi alakú gyümölcs a jó, szóval ELVILEG a citrusok.) TÜRELEM! :) Én annak örülnék, amid neked van...
2013. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm emberek :)) Ez segített valamennyit :D Amúgy 172 cm és 57 kg vagyok :)
2013. jan. 23. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

örülnék ha b-s kosaram lenne! T.T és szintén 14 vagyok,de még nekem sem mondják hogy deszka -.-

a súlyod és magasságod is jó,de lehet hogy egy pöpet vékony vagy mert nem vagy kicsi az tuti.

te még szerencsés vagy,mert vékony magas vagy és a mellméreted is jó,én meg 162 cm vagyok,48 kg,és igazából azt se tudom,mennyi méretem mert jó a 70-75A és a 70B is .__."

2013. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki csúfol azzal ne foglalkozz, mert annak az értelmi képességeivel hatalmas bajok vannak!
2013. jan. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem is 75B van. Ez az ideális, a többi már pervezióra megy. Talán még C, de azzal már megszólnának az utcán, a tesóm folyton így jár. Nemhogy még D, meg E kosaram legyen :/ Előnyös melltartó, előnyös felső, és látszatra máris C vagy, én is ezt csinálom. Az ágyban is ideális, pont elfér a párom kezeiben. Szóval nyugi, a lehető legjobb a mérted.
2013. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
szerintem meg cuki lehetsz 15/F :D
2013. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!