Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új winyót vettem, kicsi lenne...

Új winyót vettem, kicsi lenne a táp? Mióta megvettem néha amikor elindítok egy programot csipog egyet a gépem, és pár másodpercig nem reagál a program. Ha szükséges leírom a gépem adatait.

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szükséges. Írd le, annál könnyebben segíthetünk.
2012. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké.

alaplap: asus m3a78-eh

táp: codegen 400w

vga: asus eah-3450

cpu: amd 4600+ (2x2400mhz)

ram: 2x1gb 800 mhz + 1x 2 gb 800 mhz

valami noname dvd író + fogalmam sincs milyen hálókártya.

winyó: 500 gb sata 2 volt, és most 1 terrás van helyette.

2012. okt. 20. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:

1. "táp: codegen 400w" - A kódgány egy hulladék minőségű táp. Ettől függetlenül a gép nem egy erőmű, egy winyó meg nem fogyaszt olyan sokat, szóval azért nem ártana letesztelni majd a winyót magát. Persze azért érdemes beszerezned valami normális tápot, már csak hogy nyugodtan alhass.


2. "winyó: 500 gb sata 2 volt, és most 1 terrás van helyette." Még mindig TERA, a Terra két r-el az a Föld! Miért nem tudja ezt senki helyesen?

2012. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen a csipogás pontosan?
2012. okt. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!