Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfog jönni a menstruációm?

Megfog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves lettem és 2 napja fáj a hasam alatt fehérfolyásom is már 2 éve van ez most mit jelent?? Menstruálni fogok??
2013. febr. 3. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, igen :)
2013. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz, de pontosan nem lehet tudni, hogy mikor. Viszont 16 éves korodig nem is kell aggódnod ha nem menstruálsz. :)
2013. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jöhet még több :))
2013. febr. 3. 15:35
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez már az "előszele".
2013. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia:D na én nov.lettem 14...és júniusba jött meg előszőr(13évesvoltam akkor)..kimegyek a wc-re hogy jajj mindjárt bepisilek..hopp...ez mi? nézek nagyba..ja hogy megjött ok,csá:D anyutól kértem betétet és kész. am. nekemis 2 évig volt kb. fehérfolyás meg ilyenek. mielőtt megjött nagyon harapós és visszabeszélős voltam ,érzelmi változásokkal keverve.
2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én is mindig visszabeszélek egy kicsit vok harapós ...

És most nem nagyon vok boldog mert nincsenek barátnőim mert összevesztek velem :/

2013. febr. 3. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
hamarosan biztos meg fog jönni. De hogy mikor senki sem tudja neked megmondani. Hordj magadnál betétet és vltó bugyit hogy ne érjen kellemetlenség. A barátnőid meg majd kibélkülnek veled nyugi.:))
2013. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pár perce elkezdett fájni a hátam ez normális??
2013. febr. 3. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos normális.
2013. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hol fáj a hátad. A derékfájás gyakori tünet. Sokaknak ott fáj ilyenkor. Nekem pl székelési ingerem ilyenkor.
2013. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!