Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy megfog jönni a...

Lehet, hogy megfog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Szia.

11 éves lány vagyok.

Tavaly július óta van fehér folyásom,és nagy néha nagyon erős hasgörcseim is szoktak lenni.

Volt idő [kb.1-2 hónap] mikor folyamatosan barna folyásom volt,anyu szerint az fertőzés volt.

Szerintem is,mert utána elmúlt.

Tehát már több mint egy éve fehérfolyás és hasgörcsök.

Egyedül a hónaljaim nem szőrösek csak kis szőke pihések,de a többi helyen ahol kell ott már igen.

Vannak kis melleim.


Hát ennyi.


Ez azt jelenti,hogy megfog jönni ?


2011. aug. 22. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolom te sem nagyon váron el, hogy ezt így látatlanban megmondjuk Neked

inkább csak tanács: legyen mindig nálad betét, vagy tampon, ha megjönne. ill. ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor nőgyógyászhoz kell menni.

2011. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztosan.
2011. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem fogsz menstruálni. Hasfájás több mindentől lehet, nem csak azért mert meg fog jönni. Ha majd mindenhol szőrösödsz, és már tényleg lesznek melleid akkor valószínű csak.
2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem még. Kicsit korai lenne, persze nem extrém. Olyan 13-14 az átlag.
2011. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még csak nemrég kezdtél fejlődni. Majd akkor aggódj, ha 16 éves korodig nem menstruálsz.
2011. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt mindenki menstruálni akar komolyan mondom. :)

Amúgy nem lehet megmondni meg fog-e jönni. Nekem is 11 évesen jött meg, de én nem figyeltem soha a jeleket, egyszerűen csak megjött.

2011. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!