Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy megfog jönni a...

Lehet, hogy megfog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron , pontosabban júliusban kezdődött az egész..

Annyira fájt a hasam,hogy mozdulni is alig bírtam. Rá 1-2 hónapra viszont egy fehéres-barnás folyás lett a hasfájás helyett.Egészen most májusig tartott a folyás és mostanában megint előjött a hasfájás és most már teljesen átalakult barnás folyássá.Először nagyon kellemetlen szaga volt,azt hittem valamilyen fertőzés ezért szóltam anyunak.De aztán most júniusra elmúlt a kellemetlen szag.


Aki nem tud értelmes választ adni,csak cikkizni vagy ilyesmi az ne írjon kommentet..köszi !


11/lány


2011. jún. 24. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet. Nekem is úgy kezdődött annak idején (13 voltam) hogy először csak nagy hasfájás, semmi. Aztán legközelebb megint hasfájás és olyan barnás valami ami még nem igazán hasonlított vérre, majd következő alkalommal már rendesen véreztem. Szóval igen, lehet hogy készülőben van a dolog.

21/L

2011. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az az igazság, h erre látatlanban mondani vmit nagyon nehéz. Én a helyedben konzultálnék egy nőgyógyásszal, ez a barnás folyás nem hangzik jol, ha a menzi előjele, ha nem.
2011. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ige,kicsit furi :S

2011. jún. 24. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Azóta egyfolytában van a barna folyás? Ha csak időközönként, azaz látnál benne ritmust kb. 28 naponként, akkor a mensi lenne.

DE ha egyfolytában van folyásod, akkor szerintem fertőzés! Menj el orvoshoz.

Ha anyukád nem akar együttműködni veled, akkor próbálkozz valaki más közeli ismerősnél, vagy esetleg ha van valaki nagyon jó barátnőd, akinek az anyukájában is bízol.

2011. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen hirtelen jött meg, minden előjel nélkül. Reggel még nem volt semmi, a suliban meg elmentem vécére, és véres volt a bugyim (etét persze nem volt nálam, a suliorvoshoz kellett bemenni kérni, mert senki se tudott adni). Az első mégnem fájt, de azóta mindig rohadtul görcsöl előtte való pár nap meg közben is a hasam.
2011. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Változó.Van amikor nagyon sok ,van amikor alig.Általában 3-4 napig van nagyon erős folyás aztán 1 napig nincs és így tovább...
2011. jún. 24. 16:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmnek is úgy jött meg,hogy semmi előjele nem volt.
2011. jún. 24. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha volt kellemetlen szaga, az nem normális. Ha még egyszer lesz ilyen, jobb lenne orvoshoz menni.
2011. jún. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!