Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lányok! Ti mit tennétek...

Fiatal lányok! Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy meddők vagytok, és csaknem kizárt, hogy valaha teherbe essetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit tennék, de az biztos, hogy nagyon megviselne :/
2013. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát..megviselne, de nem őrülnék meg tőle, nem vagyok anyatípus. Inkább a párkapcsolati része necces szerintem, hogy a másik ezt hogyan fogadja.
2013. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ne haragudj nem vagyok lány, de szeretnék válaszolni. Ne csüggedj, próbáld helyreállítani a hormonjaid. Egészséges táplálkozással, napi testmozgással, jó vitaminivással(pl vitaking), Maca nevű perui növény kiskanállal való napi szedésével. Ha nem sikerül akkor is jót teszel magadnak. Ez hosszabb folyamat. Legyen egy megértő párod ha nem jön össze. Addig élvezzétek ki a szexet. Ha végképp nem sikerül akkor örökbefogadást ajánlom amit én akkoris megtennék ha nem lennék meddő. Az örökbefogadott gyermeknél ne feltétlen újszülöttet vegyetek ki. Ajánlom hogy egy-két napot legyetek a kiszemelttel. Látnotok kell hogy milyen dolgai vannak. Nevelhető-e, jóérzésű-e az a gyermek. Minden jót kívánok neked.
2013. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mai korszerű módszerek mellett ennek azért elég pici a valószínűsége. (lombik) Ha így lenne, akkor miután túlélem a krízist, ami ezzel jár, megpróbálnám másképpen, de hasznosan berendezni az életemet.
2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
anyámra és a keresztanyámra is azt mondták az orvosok húszon évesek korukban hogy meddők. megsúgom: a nénikémnek és anyámnak is 3 gyereke lett azóta...
2013. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről, csak felötlött bennem a kérdés, mások hogyan reagálnának.
2013. febr. 8. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megkönnyebülnék, mert nem akarok gyermeket.
2013. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 18 éves koromtól kezdve mondták ezt az orvosok. 23 évesen a születésnapomon végérvényesen kimondták az orvosok az "ítéletet". Ekkor úgy döntöttünk a férjemmel, hogy többet nem védekezünk, hiszen nincs értelme. Első alkalommal megfogant a baba. Előtte nagyon elcsüggedtem, évekig bántott, semmi önbecsülésem nem volt, úgy éreztem, hogy nem vagyok igazi nő.
2013. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!