Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha Wc-zéskor amikor...

Az baj ha Wc-zéskor amikor lehúzom a bugyim, hozzáér a WC-ülőkéhez? Vegyek fel tisztát?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthon még nem baj, inkább nyilvános wc-n vigyázz.
2013. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Annyira húzd le a bugyidat, hogy ne érjen a wc-hez.
2013. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondom én, hogy ez hipochonder gyűjtő. Mért lenne baj? Megfázik a bugyid?
2013. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

"Első vagyok. Annyira húzd le a bugyidat, hogy ne érjen a wc-hez."


Akkor meg a segge fog hozzáérni és mindjárt kiír egy olyan kérdést, hogy baj -e ha a segge hozzáér és nem lesz -e ettől mandulagyulladása.

2013. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én körberakom papírral az idegen WC-t, vagy egyszerűen gugolok felette. Rá nem ülnék semmi pénzért sem.
2013. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem igazából az összefüggést.

Nem tök mindegy, hogy a bugyid ér az ülőkéhez vagy a fenekedet teszed az ülőkére?

Kivéve abban az esetben, ha úgy wc-zel, hogy nem ülsz rá az ülőkére. Bár ezt saját wc-nél nem értem, ami jobb esetben nyilván fertőtlenítve van.

Ha meg másnál, idegen helyen wc-zel, akkor meg utána nem tudnál bugyit cserélni.

Amúgy ha ennyire irtózol az ilyen dolgoktól, akkor lehet venni fertőtlenítő kendőt, amivel letörlöd a wc ülőkét és máris hozzáérhet a bugyid is és rá is ülhetsz.

2013. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!