Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, hogy ha nekem mindig...

Az baj, hogy ha nekem mindig könnyen kijön a tampon? Ugye normális?

Figyelt kérdés

Szóval most térek át a tamponra,nyáron már próbáltam.Ma reggel feltettem,de olyan fura érzésem volt(nem éreztem a tampon helyét) és jött egy gondolat,hogy nekem azt ki kell vennem mielőtt elmegyek suliba.Kb. 5percet ha volt bent a tampon,tehát nem telt meg.Mégis nagyon könnyen kijött és egyáltalán nem éreztem semmit.

Ez normális?

14/L


2009. szept. 4. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

A hüvely falán levő vér is megkönnyíti a behelyezést vagy eltávolítást.

Azzal pedig semmi baj, ha nem érzed a tampont mikor benned van. Akkor van jó helyen.

2009. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

plusz a mini illetve a normál tampon nekem is mindig nagyon könnyen kijön, még a super is igazából viszont az annál nagyobb..jézusom :D

de tök normálsi, ne aggódj..:)

2009. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

csak azért kérdeztem,mert mindenhol azt olvasni,hogy ha nem indul el könnyen akkor még nem telt meg.De nekem meg akkor is nagyon könnyen kijön:)

2009. szept. 4. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
nekemis kijön könnyen, kisit néha akadozik, demég azsem vészes, simán kilehet húzni.
2009. szept. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!