Mit kell csinálni a nőgyógyásznál?
Figyelt kérdés
Most voltam először és nagyon furcsán viselkedett a nőgyógyász.
Mikor mondta, hogy vetkőzzek le derék alatt, akkor bementem az elfüggönyözött fülkébe, levettem a nadrágomat meg a bugyit és odamentem a székbe. Aztán mikor odajött, és meglátta a nemi szervem, gyakorlatilag "felkiáltott, hogy : Ó!
Rosszul csináltam valamit??? Bugyiban kellett volna odamennem? Légyszíves segítsetek, nekem ezt nincs kivel megbeszélnem. Köszönöm!
2013. febr. 3. 23:09
11/13 anonim válasza:
Lehet, hogy nem mennék hozzá többet.
12/13 anonim válasza:
En BIZTOS, hogy nem mennek hozza tobbet...
13/13 anonim válasza:
Én is orvost váltanék, mindig rossz érzéssel tudnék csak hozzá mennei.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!