Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak csinálni velem...

Mit fognak csinálni velem pontosan a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,és nőgyógyászhoz kell vinni. :( Mit fognak csinálni pontosan? Nagy részét tudom,és kicsit tartok is tőle...
2010. okt. 16. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ,hogy mi a bajod.

szűz lányoknál azért máshogy zajlik egy vizsgálat,mint egy felnőttnél.

az is lehet,hogy csak vérvételre küld .

2010. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ miért kell menned:)
2010. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, miért kell odamenned. Lehet, hogy csak kívülről nézik a puncidat. Esetleg a melleid is megvizsgálhatják. Mi a bajod?
2010. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy megkérdezi mikor menstruáltál először és mikor volt az utolsó - ha már menstruálsz.

Tényleg fontos - ilyen fiatalon -, hogy miért mész nőgyógyászhoz.

2010. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem biztos hogy megyünk,Anyu vetette fel az ötletet. Elvileg petefészek gyulladásom van,már 3. hete fáj. De nem mindig,egy nap párszor egy fél órára megfájdul. Olyan,mintha el akarna pattanni ott valami.:S Nem is inkább fáj,hanem kellemetlen. Igen,tavaly augusztusban menstruáltam először,és két hete volt meg utoljára.
2010. okt. 17. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menjetek el!! A gyulladás meddőséget okozhat, vagyis nem lehet majd gyereked.

Meg nem is biztos, hogy gyulladás, más is lehet, ne kockáztassatok.

2010. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy a szűz lányoknál másképp történik a vizsgálat mint a felnőtteknél?? én még szűz voltam,és folyásom volt azért mentem,ugyan úgy megkacsázott mint a felnőtteket!:S
2010. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!