Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok hogyan szoktátok...

Lányok hogyan szoktátok elkerülni hogy leüljetek a wcdeszkára nyilvános helyen? :/

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmilyen fertőzést elkapni..nem tudtok valami jó tippet, ti hogy szoktátok? :D
2013. jan. 29. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én még plázákban, repülőtereken sem ülnék rá az ülőkére még úgy sem, hogy rakok rá papírt. Én is úgy csinálom, hogy a lábammal felbillentem a deszkát és guggolva pisilek. Amikor az egyetem alatt kolis voltam, úgy csináltam, hogy pisilésnél még ott sem ültem rá papírral sem, amikor nagydolgom volt, vittem be domesztosos törlőkendőt, azzal az ülőkét letöröltem, majd rá papír. Most hihetnétek, hogy fanatikus vagyok, de volt egy ismerősöm, aki még zuhanyozni is úgy járt, hogy szórófejes domesztosszal befújta előtte a koliban a zuhanyfülkét. Mindig vitte magával zuhanyozni a domesztost a tusfürdőjével együtt:DD Iszonyú sok undorító ember megfordul az ilyen helyeken. 3 olyan hely van, ahol nem teszek semmit a WC-re ás ráülök: otthon, nagynénémnél meg a páromnál.
2013. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!