Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok hogyan szoktátok...

Lányok hogyan szoktátok elkerülni hogy leüljetek a wcdeszkára nyilvános helyen? :/

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmilyen fertőzést elkapni..nem tudtok valami jó tippet, ti hogy szoktátok? :D
2013. jan. 29. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ráguggolsz. vagy teszel rá wc papírt de a rossmannba lehet kapni kifejezetten wc ülőke alakú papírt ami pont erre a célra van kitalálva.
2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
guggolás nekem nem megy :D wc papír meg nincs mindenhol..erre papírülőkére én is gondoltam már, csak nem tudtam hol lehet venni. köszönöm :)
2013. jan. 29. 20:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit. akkor vigyél magaddal zsepit. az a rossmanos meg csak pár száz ft
2013. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

én csak a félig guggolást alkalmazom de csak pisilek ilyen helyeken !! el se tudnám képzelni h. körbe kelljen papírozni és úgy üljek rá. én mindig felhajtom a lábammal a wc űlőkét teljesen ahogy a férfiaknak kell és úgy guggolok fölé.

Nem értem hoyg nem sikerül guggolnod egy kicsit, esetleg ha kilincsbe kapaszkodnál közbe, persze az se vmi tiszta de mégis jobb minthogy beleess a csészébe és a másik kezedet használd törlésre.

2013. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tudok guggolni, nem az, csak mellé megy..ilyenek
2013. jan. 29. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
sokszor mellé megy nekem is, de nincs más mint guggolni. ha pl körbe van pidilve a deszka rögötn nem jöhet szóba ez a rossmannban kapható papír, de amugy jó dolog. külföldön sok helyen minden wc-ban van.
2013. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mellémegy néha,de biztonság kedvéért mindig mindenhol nyilvános helyen vagy még csak rokonoknál is körberakom papírral az ülőkét,ezt nevelték belém :D
2013. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly a fesztiválszezon előtt vettem magamnak Sheweet. Nagyon hasznos kis cucc, én csak ajánlani tudom.
2013. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 female_superiority ***** válasza:

A legundorítóbb helyeken (autópálya mellett például), felhajtom az ülőkét és föléguggolok, mert az olyan marha igénytelen helyeken úgysem érdekel senkit, hogy mellémegy-e, mert már ezerszer mellément korábban másoknak is.

Kulturáltabb helyeken (repülőtér, pláza) simán körberakod vécépapírral és ráülsz, az ilyen kulturált helyeken szokott is lenni.

Rálüök itthon, ismerősöknél és a munakhelyemen. Hatan vagyunk, öt Nő és egy férfi, külön férfi-női vécé, a lányokkal már az elején megbeszéltük jobb lesz mindenkinek, ha szépen ráülünk, magunk között vagyunk, van is kint egy tábla, hogy "Ülj rá kérlek!" (Én csináltam :-P) Ezenkívül egyszer-kétszer alkoholos állapotban már rádöbbentem szórakozóhelyen, hogy "Úristen, ráültem", de akkora tragédia még sosem lett belőle :-D

2013. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

4!

A deszkát lábbal is hajtod le?! Vagy úgyhagyod?..


9!

Autópálya mellett én csak ilyen "egybe" wcket láttam eddig, amit nem lehet felhajtani..ilyen fém cucc az egész.

2013. jan. 30. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!