Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásom van, ami...

Hüvelygyulladásom van, ami folyton visszatér, ezeket írta fel a doki, hogy is legyen?

Figyelt kérdés

Fluconer 150mg, 4db-os,heti egyet kell (3500Ft volt),Fábián-féle X hüvelykúp-nincs összetevő se semmi, 10db-os,olyan a csomagolása mint a szaloncukor,+canesten kombi.

A canesten kombit ugye 3napig kell, és még a kúpot is kellene esténként, meg a kombinak a tabiját is esténként kell. Most akkor azt hogy oldjam meg?Tegnap csak a kombit használtam.Lehet, hogy ez a kúp vmi sima hüvelyflóra helyreállító?Nembaj, ha nem a canestennel együtt használom?


2013. jan. 24. 20:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és már kicsit javult a helyzet,de még mindig van rózsaszínes folyásom, olyan mintha mensi végefelé járnék,elég zavaró.

Szerintetek szexelhetek így is ha jól esik, nem lesz bajom?Persze a pasi tudja,h mi a bajom.

2013. jan. 24. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért tér vissza, mert így is szoktál szexelni nem? Így pedig nem szabad! Együtt ne használj 2 hüvelykúpot, egyszerre csak egyet szabad. Miután befejezted a canestent, (ha már az orvos ezt írta....), akkor utána kezdd el ezt a másikat.
2013. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na,akkor jól gondoltam,azt a másik kúpot még nem használtam,akkor a kúra után. Csak akkor van sex, ha már nem olyan durva a dolog.És gyakran fürdök stb.
2013. jan. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!