Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészek ciszta okozhatta...

A petefészek ciszta okozhatta ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

A mensim kb 4 nappal hamarabb jött meg mint kellett volna és másnap hajnalban arra ébredtem hogy eléggé fáj egy pontban a jobb oldalt a hasam alján, olyan tompa fájás volt néha meg szúró. de nem folyamatosan. és most nem tudom hogy a ciszta okozhatta-e, lehet hogy nőtt vagy lehet hogy csavarodott. Igazából nem tudom milyen lehet mikor csavarodik, de nagyon megijedtem:( A mensim a vége felé jár már szinte semmi sincs és meg mindig érzek néha olyan fájdalmat , de nem olyan erőset csak érzem hogy ott van.

Lehet hogy hülye kérdés de ebbe nem lehet meghallni ugye.

tavasz felé szeretném megműtetni , mert már egyszer kiszúrták de ismét kijött.

Tapasztalatok , jó ötletek. Köszi


2013. jan. 22. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mihamarabb menyj el vele orvoshoz..Ha csavarodik akkor ugy tudom kiveszik a petevezetéket mert arra csavarodik...Ez nem játék és nem azon múlik mikor akarod megműtettni.Az egészség mindennél fontosabb.Minél hamarabb nézesd meg.MEghalni nem lehet ugy tudom, csak nem mindegy hogy kiszúrnak egy cisztát, vagy kivesznek mindet mert elfertőződőtt..Na akkor már lesz esély a vérmérgezésre. A legnagyobb gond inkább szerintem hogy nehezen fogsz teherbeesni ha kiveszik a petevezetéked.
2013. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál:) igazából azon az oldalon nagy valószínűséggel nem jó a vezetőm mert volt egy méhenkívüli terhességem és megmetszették és azt mondta a doki hogy több mint valószínű nem átjárható, mert amúgy igy volt rajta szűkület azért oda ágyazódott be a baba:(((

persze mihamarabb elindulok!!!

2013. jan. 23. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nincs mit. Azért írom hogy nem játék, mert még nem vagy elkésve..Ha időbe megnézeted, ill megműtik lehet hogy átjárhatóvá tudják tenni.

De ha nem akkor is legalább nem lesz gondod. fájdalommal és ilyen gondokkal együtt élni ... szenvedés.Jobbulást.

2013. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!