Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Menzesz! Betét-...

Csajok! Menzesz! Betét- /tamponcsere, ti hogy vagytok ezzel? :D

Figyelt kérdés

Lehet érdekesen fog hangzani:D

Az lenne a kérdésem, hogyha pl táborba vagy barátokhoz mentek több napra, pont akkor,hogy oldjátok meg?hova teszitek a használt holmit?:D


2009. aug. 31. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

régebben lehúztam a wc-n xD

most már simán becsomagolom wcpapírba és kidobom a kis kukába.. mert ugye mindenhol van olyan.. ha lányhoz megyek, akkor ő úgyis megérti.. ha fiúhoz.. na akkor oda nem úgy megyek:D

2009. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
becsomagolom a wc papírba és kidobom egy kukába.
2009. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A tampont simán le lehet húzni, ezért ilyenkor azt használom.
2009. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
A TAMPONT NEM LEHET LEHÚZNI, OSTOBA KURV.ÁK!!!
2009. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is le szoktam húzni a tampont a vécén:P
2009. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
a tampont ne húzd le, mert ha vkinek darálós wc-je van, akkor elb@ssza az egész rendszert, ott helyben, és ég majd a fejed rendesen
2009. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
OTTHON NEM HÚZZÁTOK LE WC-N UGYE? CSAK MÁS WCJE DUGULJON EL
2009. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

kedves 69%os.. magyarázd el ezt egy kislánynak, akinek nemrég óta van meg, és azt se tudja mit hova mikor..


én is lehúztam régen, kb 12éves koromban, mert cikinek éreztem kidobni, és akkor világosítottak fel, hogy nemszabad mert eldugul..

2009. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem tampont használni, lehúztam a WC-n, mivel a dobozra NINCS ráírva, hogy nem lehet! Betétre rá van, de a tamponra nincs. Aztán anyukám felvilágosított, hogy nem lehet.


Táborban és ilyen helyeken becsomagolom wcpapírba és kidobom a kukába. Tök természetes, szóval mindenkinek meg kell(kéne)értenie.

2009. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Néztél már bele a kukába? Mondjuk táborhelyen vagy strandon? Ugyanis abban is ott szokott lenni a tampon/betét. Nézz bele és látni fogod.(Jó lehet hogy egy kicsit gusztustalnnak tartod, hogy belenéz, de akkor. Ott vannak benne és mánsak se ciki. Főleg hogy egy lány wc-be mész be és nem a fiúba. :D
2009. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!