Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért darabos minden hónapban...

Miért darabos minden hónapban a menzeszem?

Figyelt kérdés
Dokinál voltam, semmi kórosat nem talált, se ciszta, semmi. 2 gyermekem van. Nem vagyok és nem is voltam terhes, nem azért. Első 2 nap nagyon sok van, általában 10 napig tart. Volt valakinek hasonló? Elmúlt vagy ez már örökre így lesz?
2012. dec. 27. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek darabos, ezt nem vetted észre az eddigi években? Darabos, mivel a nyálkahártya válik le és az az. De ez a 10 nap nekem durva :O
2012. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyon darabos szokott lenni az első pár napban.
2012. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
barátnőkkel egy sima beszélgetés kapcsán merült fel ez a téma, és egytől egyig mind azt mondta, hogy nekik soha nem darabos...eddig nem is tulajdonítottam neki figyelmet, azért kérdeztem meg. Igen, sajnos nekem általában 10-max 13 napig tart. Se ciszta, semmi elváltozás. Köszönöm a választ! :-)
2012. dec. 27. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkinek sem darabos?? hát akkor elég csodabogarak. A legtöbb nnek olyan de ez normális mivel ezek a méhnyálkahártya darabok na meg az alvadt vértől vannak. Viszont a 10 napos havi nagyon sok. Furi hogy nincs semmi gond. Mutkor hallottam erről egy előadást hogy a túl hosszú menstruáció lehet a szervezet elsavasodásától is. Mivel van két gyerked nem hinném hogy hormánális háttere van, de báemi előfordulhat.
2012. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!